Vše pro vaše auto

Řešení pojistných událostí

Vítejte u nás! Jsme hrdým smluvním partnerem renomovaných pojistných společností a naší hlavní prioritou je vám poskytnout komplexní a spolehlivé služby při řešení pojistných událostí.

Co To Pro Vás Znamená

Rychlá Pomoc v Nepříznivých Chvílích

Když se ocitnete v nepříjemné situaci a budete potřebovat řešit pojistnou událost, můžete se na nás spolehnout. Jsme zde, abychom vám poskytli rychlou a profesionální pomoc, která vám pomůže co nejrychleji se vrátit na cestu.

Profesionální Diagnostika a Opravy

Naši odborníci mají široké znalosti a dovednosti v oblasti diagnostiky a oprav vozidel. Nezáleží na tom, zda jde o karosářskou práci, lakování, mechanické opravy, nebo elektrické úpravy, jsme zde, abychom zajistili, že vaše vozidlo bude v co nejlepším stavu.

Snadná Komunikace

Chápeme, že řešení pojistných událostí může být stresující. Proto vám nabízíme jednoduchou a efektivní komunikaci. Stačí nám zavolat, a my se postaráme o zbytek.

Proč Volit Nás

Zkušenosti

S více než [počet let] lety zkušeností v oboru řešení pojistných událostí jsme odborníky na poli oprav vozidel a komunikace s pojistnými společnostmi. Můžete se spolehnout na naše znalosti a dovednosti.

Rychlost a Efektivita

Rychlost je klíčem při řešení pojistných událostí. Naše týmy pracují efektivně, abychom co nejrychleji obnovili stav vašeho vozidla a zajistili, že se budete moci brzy vrátit zpět na cestu.

Důvěryhodnost

Jsme důvěryhodným partnerem vašich pojistných společností a vždy dodržíme dohodnuté termíny a sliby. Na nás se můžete spolehnout.

Motor

Brzdy

Skla vozidla

Elektronika

Prohlídky

Osvětlení

Pneumatiky

Mechanické systémy

Klimatizace

Otevírací doba

Po-Pá 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00

Kontakt

Vladimír Novák Auto Karo Nova

Konojedy 80

281 63 Konojedy


Mob.: 724 219 058
servis@novakauto.cz

Výměna pneumatik

Bosch Car Service poskytuje kompletní pneuservis - od výměny pneumatik, přes vyvažování, čištění ráfků, až po skladování – pro zajištění bezpečné jízdy bez ohledu na počasí.

Více informací

Kontrola brzdové soustavy

Perfektně fungující brzdový systém je důležitý nejen pro vás, ale také pro všechny ostatní účastníky dopravy. Zůstaňte v bezpečí a nechte si pravidelně kontrolovat všechny komponenty systémů, které podléhají přirozenému opotřebení při každodenním používání.

Více informací

Bosch Car Service Asistent

Společnost Bosch pro vás připravila aplikaci Bosch iCenter pro tablety a chytré mobilní telefony. Aplikaci, která shromáždí důležité informace na jednom místě

Více informací