Vše pro vaše auto

O nás

Jak to vše začalo

Jako automobiloví nadšenci jsme založili v roce 1990 firmu Vladimír Novák Auto Karo Nova se sídlem v malebné vesničce Konojedy a již od roku 1997 je členem celosvětové sítě Bosch Car Service. Jako členové sítě Bosch service podstupujeme pravidelné dílenské testy a kontroly profilu kvality, obdobně jako v autorizovaných servisech, ve kterých se umisťujeme na předních příčkách mezi servisy v České republice a na Slovensku.

Na čem si zakládáme

Naše firma provádí poctivý a pravidelný servis a údržbu vozů, včetně vozidel v záruce. Bloková výjimka umožňuje, při dodržení předepsaných technologických postupů s použitím patřičných informací a přístrojů, vyškolenému odbornému personálu provádět servisní prohlídky u automobilů v záruce. Při servisních prohlídkách automaticky zohledňujeme roční období a klimatické změny. Pro naše zákazníky zajišťujeme běžný servis, včetně výměn olejů, opravy autoelektriky a autoelektroniky, montáže dodatečných výbav, pneuservis, opravy karosérií a lakování, TK a měření emisí včetně hlídání termínů konce platnosti TK. Na každém voze pracujeme, jako kdyby byl náš vlastní a zakládáme si na preciznosti a profesionalitě při výběru všech součástí a dílů a jejich následné montáži.

Motor

Brzdy

Skla vozidla

Elektronika

Prohlídky

Osvětlení

Pneumatiky

Mechanické systémy

Klimatizace

Otevírací doba

Po-Pá 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00

Kontakt

Vladimír Novák Auto Karo Nova

Konojedy 80

281 63 Konojedy


Mob.: 724 219 058
servis@novakauto.cz

Výměna pneumatik

Bosch Car Service poskytuje kompletní pneuservis - od výměny pneumatik, přes vyvažování, čištění ráfků, až po skladování – pro zajištění bezpečné jízdy bez ohledu na počasí.

Více informací

Kontrola brzdové soustavy

Perfektně fungující brzdový systém je důležitý nejen pro vás, ale také pro všechny ostatní účastníky dopravy. Zůstaňte v bezpečí a nechte si pravidelně kontrolovat všechny komponenty systémů, které podléhají přirozenému opotřebení při každodenním používání.

Více informací

Bosch Car Service Asistent

Společnost Bosch pro vás připravila aplikaci Bosch iCenter pro tablety a chytré mobilní telefony. Aplikaci, která shromáždí důležité informace na jednom místě

Více informací