Vše pro vaše auto

Diagnostika bezpečnostních systémů

Diagnostika brzdových systémů (ABS/ASR, ESP®)

Bosch je jedním z předních světových vývojářů a výrobců elektronických systémů v automobilovém průmyslu. Odbornost je přímou výhodou autoservisů sítě Bosch Car Service, kde se můžete spolehnout na naše školené specialisty, kteří provedou profesionální údržbu a případně opravu elektronických bezpečnostních systémů ve vašem

  • Diagnostická data pro všechny bezpečnostní systémy a typy vozidel
  • Kompletní řada standardních produktů s kvalitou prvovýbavy
  • Nejmodernější testovací vybavení pro dokonalou údržbu a opravu

Expertní znalosti inteligentních bezpečnostních systémů

Profesionálové v autoservisech sítě Bosch Car Service vědí vše o bezpečnostních systémech. Disponují potřebnými odbornými znalostmi a také nezbytným testovacím vybavením. Jsou plně vybaveni, aby zajistili řádnou údržbu bezpečnostních systémů ve vašem voze a provedli patřičnou opravu – ABS, ASR nebo ESP®.

Systematická bezpečnost

Společnost Bosch vždy hrála důležitou roli ve vývoji bezpečnostních systémů vozidel – nikoliv až od vynálezu elektronického stabilizačního systému (ESP®) v roce 1995. Další důvod, proč stále více výrobců automobilů důvěřuje kvalitním výrobkům značky Bosch. Je více či méně samozřejmé, že autoservisy sítě Bosch Car Service mají vždy k dispozici celou škálu brzdových produktů v kvalitě pro prvovýbavu. Kromě toho máme také stálý přístup k datům potřebným k údržbě bezpečnostních systémů, takže jsme schopni zajistit profesionální diagnostiku a spolehlivé odstraňování závad.

ABS, ASR a ESP® – a cokoli jiného, čím může být vaše auto vybaveno

Zde je uveden stručný přehled nejdůležitějších bezpečnostních systémů a možnost obrátit se přímo na experty v Bosch Car Service, pokud máte nějaké problémy.

Electronic Stability Program (ESP®)

ESP zabrání smyku, když se vozidlo vymkne kontrole, například v zatáčkách při vysoké rychlosti. Činí tak působením na brzdu nebo na systém řízení motoru pro zastavení nekontrolovatelného smyku.

Traction control system (TCS) (Systém kontroly trakce)

TCS reguluje hnací moment při rozjezdu nebo akceleraci. Zaručena je nejen stabilita, ale i řiditelnost.

Antilock braking system (ABS) (Protiblokovací brzdový systém)

Jestliže se kola zablokují v důsledku prudkého brzdění, nebude vozidlo reagovat na řízení. Technologie ABS automaticky snižuje tlak v brzdovém systému tak, že se jednotlivá kola nezastavují a zůstávají pod kontrolou.

Motor

Brzdy

Skla vozidla

Elektronika

Prohlídky

Osvětlení

Pneumatiky

Mechanické systémy

Klimatizace

Otevírací doba

Po-Pá 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00

Kontakt

Vladimír Novák Auto Karo Nova

Konojedy 80

281 63 Konojedy


Mob.: 724 219 058
servis@novakauto.cz

Výměna pneumatik

Bosch Car Service poskytuje kompletní pneuservis - od výměny pneumatik, přes vyvažování, čištění ráfků, až po skladování – pro zajištění bezpečné jízdy bez ohledu na počasí.

Více informací

Kontrola brzdové soustavy

Perfektně fungující brzdový systém je důležitý nejen pro vás, ale také pro všechny ostatní účastníky dopravy. Zůstaňte v bezpečí a nechte si pravidelně kontrolovat všechny komponenty systémů, které podléhají přirozenému opotřebení při každodenním používání.

Více informací

Bosch Car Service Asistent

Společnost Bosch pro vás připravila aplikaci Bosch iCenter pro tablety a chytré mobilní telefony. Aplikaci, která shromáždí důležité informace na jednom místě

Více informací